KONST / Litografier / Färglitografi 15915009
nr 1591 5009
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Provtryck. Signerad. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:24:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren